Na wieczną wartę odeszła dh. Edyta Osędowska-Kwapisz

//Na wieczną wartę odeszła dh. Edyta Osędowska-Kwapisz

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 4 października zmarła dh. pwd. Edyta Osędowska-Kwapisz.

Druhna Edyta przez lata swojej harcerskiej drogi zpełniła wiele funkcji, od drużynowej i namiestniczki zuchowej, przez członka zespołu programowego i kształceniowego aż do członkini Komendy Hufca. Od dwóch lat była Skarbniczką Hufca Łódź-Górna. Edyta zarażała wszystkich wokół siebie pozytywną energią i nie było dla niej zadań niemożliwych do zrealizowania. Zawsze pełna radości i obdarzająca uśmiechem każdego.

Ostatnie pożegnanie Druhny Edyty odbędzie się 12 października o godzinie 13:30 na części ewangelickiej Starego Cmentarza przy ul. Ogrodowej.

2017-10-09T14:28:38+00:0009/10/2017|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP