KAMYKI 2018: Kandydaci i głosowanie

/KAMYKI 2018: Kandydaci i głosowanie
KAMYKI 2018: Kandydaci i głosowanie2018-09-17T17:37:28+00:00

KANDYDACI DO KAMYKÓW 2018 – Wybieraj i głosuj!

Kliknij wybraną kategorię, aby poznać kandydatów i przejść do głosowania. Na każdą kategorię głosujemy osobno.  Jeden prawidłowy adres e-mail to jeden głos na kandydata.  Jeśli zagłosujesz więcej niż raz z tego samego adresu e-mail, to potraktujemy Twój każdy kolejny głos  jako nieważny i usuniemy go przed ostatecznym liczeniem głosów. Usunięte będą także wszystkie wpisy, gdzie podano nieprawidłowy/nieistniejący adres e-mail.

 

„PRZODOWNIK” – ORGANIZATOR

 

„ANTEK CWANIAK” – METODYK

 

„WIELKA GRA” – ANIMATOR DZIAŁAŃ HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNYCH

 

„KRĄG RADY” – MENTOR

 

„NARODZINY DZIELNOŚCI” – WOLONTARIUSZ