//hm. Hanna Radziszewska i hm. Adam Kocher uhonorowani odznaką „Za zasługi dla Miasta Łodzi”

We wtorek 15 maja, podczas uroczystości w ramach obchodów Święta Miasta, dwójce instruktorów naszej Chorągwi zostały wręczone odznaki „Za zasługi dla Miasta Łodzi”.

Odznaczeni zostali hm. Adam Kocher (były komendant Chorągwi Łódzkiej, obecnie instruktor Hufca Łódź-Śródmieście) oraz hm. Hanna Radziszewska (instruktorka Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej „Osnowa”, wiceprzewodnicząca Komisji Stopni Instruktorskich Głównej Kwatery i instruktorka Hufca Łódź-Górna).

Podczas uroczystości odznaczeni otrzymali również gratulacje i podziękowania od Komendantki Chorągwi Łódzkiej oraz Komendantek hufców Łódź-Śródmieście i Łódź-Górna.

Druhnie Hannie i druhowi Adamowi serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że wśród tegorocznych odznaczonych znaleźli się nasi instruktorzy!

(fot. Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi)
2018-05-15T15:04:42+00:0015/05/2018|