Ogólnopolska Konferencja Instruktorska Misja-Komisja

/Ogólnopolska Konferencja Instruktorska Misja-Komisja
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Komisja Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Łódź-Górna oraz Chorągwiana Szkoła Instruktorska „Osnowa” serdecznie zapraszają na Konferencję Instruktorską pod hasłem: MISJA – KOMISJA. Chcemy w gronie osób, którym najbliższa jest tematyka pracy Komisji Stopni Instruktorskich, zastanowić się i porozmawiać między innymi o pracy z ideą stopnia, o współpracy z opiekunami prób, o rozwoju KSI, o problematyce prób na stopnie, w odniesieniu do powrotów instruktorskich czy też Programu 35+ oraz poruszyć inne ważne zagadnienia. Przybywajcie!

Termin: 7 kwietnia 2018 roku (od 10:00 do 17:00).

Miejsce: Siedziba Hufca ZHP Łódź-Górna ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 1B (dawna ul. Kruczkowskiego).

Organizatorzy: Hufiec ZHP Łódź-Górna oraz Chorągwiana Szkoła Instruktorska „Osnowa”.

Zgłoszenia: https://goo.gl/VzKzLw

Cele: Poprawa jakości pracy KSI, kreowanie instruktorskiego rozwoju poprzez próby na stopnie, wymiana doświadczeń, wzajemne motywowanie.

Uczestnicy: Członkinie i członkowie Komisji Stopni Instruktorskich różnego szczebla (w pierwszej kolejności) oraz osoby przygotowujące się do takich funkcji.

Zgłoszenia: Do dnia 31 marca 2018 roku poprzez link zamieszczony w Wydarzeniu na Facebook’u lub na stronie naszego Hufca. Ilość miejsc ograniczona.

Wpisowe: 20 złotych. Należy je przelać na konto Hufca ZHP Łódź-Górna (PEKAO S.A. IV O/ŁÓDŹ: 50 1240 3031 1111 0000 3426 6632 do dnia 3 kwietnia 2018, tytuł wpłaty: Konferencja + imię i nazwisko), po wcześniejszym otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów o zakwalifikowaniu na Konferencję.

Organizatorzy zapewniają: Materiały konferencyjne, dyplom uczestnictwa, bufet, obiad, inne.

Zasady: Obowiązuje stój organizacyjny, punktualność, instruktorska postawa, pozytywne nastawienie, aktywność, wzajemna życzliwość.

Szef konferencji: Zdzisław Małolepszy harcmistrz, adres e-mail: zdzislaw.malolepszy@zhp.net.pl

* Wykorzystane grafiki
Designed by vectorpocket / Freepik