Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP „Nadwarciański Gród” zaprasza do udziału w konferencji z zakresu profilaktyki uniwersalnej zintegrowanej „Nadwarciański Kampus Profilaktyczny”. Konferencja odbędzie się w dniach 25-26.11.2011 r. i jest przeznaczona dla dyrektorów szkół, pedagogów szkolnych i wychowawców.

Prowadzący warsztat m.in.:

Agnieszka Szeptuch: „Uczeń doznający przemocy w rodzinie. Nowe obowiązki przedstawicieli Oświaty w świetle znowelizowanych przepisów prawa”

Leszek Roszczenko: „Uwaga dopalacze”

Magdalena Zych: „Współczesna przemoc, a wirtualny świat”.

 

Konferencja rozpoczyna się dnia 25.11.2011 r. (piątek) o godz. 16.00 kończy w sobotę 26.11.2011 r. w godzinach popołudniowych. Wpisowe wynosi 120,-zł + 8% Vat/osobę. Zgłoszenia należy dokonać do 23 listopada 2011 r. (środa)  mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 43/841-20-81.

#ŁódzkaTweetuje

 

Przyjaciele i mecenasi naszej chorągwi:

 

 
URZĄD MIASTA ŁODZI ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI URZĄD MARSZAŁKOWSKI W ŁODZI

MUZEUM HISTORII POLSKI

WOJEWÓDZKI

FUNDUSZ 

OCHRONY

ŚRODOWISKA

I GOSPODARKI

WODNEJ W ŁODZI 

REGIONALNE CENTRUM POLITYKI SPOŁECZNEJ

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W ŁODZI